ATS Podłogi obiektowe

Pokrycia podłogowe nie mają przed nami tajemnic. Każdego dnia wspieramy naszych klientów na różnych etapach współpracy: od doradztwa w zakresie doboru materiałów, wzorów i produktów, przez sprzedaż, aż po montaż paneli winylowych, paneli laminowanych, wykładzin obiektowych i innych pozycji z naszej oferty. Naszym priorytetem jest dostarczenie produktów i usług najwyższej jakości. Nasze doświadczenie pozwala nam trafnie dobierać indywidualne rozwiązania, zarówno techniczne, jak i estetyczne.

Ats działa na rynku od 2008 r.

Zaufanie na polskim rynku

Cieszymy się zaufaniem klientów na rynku wykładzin oraz paneli LVT w Warszawie i całej Polsce. Renoma naszej marki opiera się na wielu latach doświadczenia, szerokiej wiedzy branżowej oraz zaangażowaniu w każdy projekt.

Nasze produkty to istotny element wystroju wnętrz, pomagamy dobrać je zarówno do wymagań technicznych pomieszczenia, jak i oczekiwań klienta.

Nieustannie się rozwijamy, szkolimy i udoskonalamy. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz komercyjnymi; inwestorami, architektami, projektantami. Nasze wykładziny obiektowe i panele winylowe oraz laminowane zdobią podłogi biur, instytucji, domów.

Wysokogatunkowe materiały

Wytrzymałe i wodoodporne podłogi LVT
Wielowarstwowe panele laminowane
Wysokiej jakości tkaniny

Ponad 1000 zleceń

Kompleksowe usługi

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne. Z tego powodu nasza działalność opiera się na dwóch filarach: dopracowanej w każdy detalu ofercie oraz profesjonalnej obsłudze.

Współpracujemy wyłącznie z producentami, którzy tworzą produkty wyjątkowej jakości, spełniające wszelkie wymagania techniczne i wizualne. Zwracamy uwagę na zastosowane rozwiązania technologiczne, staranność wykonania, dostępną kolorystykę i staranność oddanych wzorów. Swoją ofertę budujemy w ten sposób, by spełniała różnorodne potrzeby i preferencje.